סוגי תריסים

תריס גלילה חשמלי

תריס חיוני לכל חלון ויעיל יותר מכל וילון. וילונות יכולים לשמור על פרטיות אך לעיתים אינם אטומים מספיק וקשה לווסת בעזרתם את האור.

https://www.trellidoor.co.il/wp-content/uploads/2020/04/e2.jpg

תריסים מעוצבים הם הפתרון המושלם לעיצוב הבית ולשמירה על נוחות חיים וגמישות גבוהה. שימוש נכון יקנה לכם תריסים לטווח מאוד ארוך ללא כל צורך בתיקונים.

תיקון של תריס אינו דבר מסובך וניתן להחליף חלקים מהתריס יחסית בקלות, אך כמובן שכל מקרה לגופו והדבר תלוי גם בגודל התריס והטכנולוגיה מאחוריו. הוספת תריסים חדשים לבית יכולה להקנות לו מראה חדשני ושונה ולרענן את האווירה. ניתן ליצור הצללה בעזרת תריס וכן לווסת אור בדיוק במידה הנדרשת ומקומות מסוימים שנרצה בבית.

כיצד תבחרו תריסי גלילה?

מדובר בתריסים הכי נפוצים בישראל. תפעולם קל ועלותם זולה יחסית ולכן הם מהווים את הפתרון האידיאלי למרבית הבתים בארץ. תריסי גלילה נחלקים לשני סוגים עיקריים – תריס גלילה חשמלי ותריס ידני. תריסים אלו עמידים ופשוטים, אמנם אינם יוקרתיים כמו תריסי אלומיניום או תריסי עץ דקורטיביים, אך אין ספק שמדובר במוצר איכותי ויעיל.

ניתן לווסת בקלות את האור בעזרת תריסי גלילה ולהגיע מאור מלא לחושך מוחלט. תריס גלילה אינו יקר במיוחד וניתן להחליף ולתקן תריסים אלו יחסית במהירות. כאשר בוחרים תריסים נגללים חשוב לבדוק איזה צבע הכי מתאים לכם, אם תרצו תריסי גלילה חשמליים או ידניים, מי יגיע להתקין אותם ואיזו אחריות אתם מקבלים עליהם.